Eesti piires tasuta Omniva pakiautomaadi transport alates 50€

Menüü

Anchor

Anchor ühendab kõigi heegeldamisfännide rõõmuks omavahel traditsioonid ja kvaliteedi. Ükskõik, kas olete vilunud käsitöötegija või alles algaja, kas eelistate klassikalist või hoopis modernsemat suunda, Anchor pakub Teile ideaalset valikut heegelniite ja puuvillaseid lõngu, mis sobivad paljude erinevate esemete valmistamiseks.

BC Garn

Kaasaegsed lõngad tüüpilise Skandinaavia välimusega.
Paljud BC Garn lõngad on toodetud vastavalt ökostandarditele, mõned neist on GOTS (Global Organic Textile Standard) sertifikaadiga. Lõnga alusena kasutatakse ainult looduslikke kiude. Eriti omanäoline on lõngade lai värvivalik, mõned saadaval kuni 60 värvitoonis. Teine spetsialiteet on erinevad siidlõngad: puhas mooruspuu siid, bourette siid, siidist tweedid ja siidivillakompositsioonid. Valik on stiilne, elegantne ja stabiilne ning ei sisalda ühtegi uhket “blingblingi”.

ChiaoGoo

Westing Bridge LLC on pereettevõte, mille asutasid neli venda. ChiaoGoo kaubamärgiga kudumis- ja heegeldamise tööriistad on loodud ja turustatakse Michiganis Troys. Selle tootmisüksus asub Hiinas Hangzhous.

Vennad sündisid ja kasvasid üles Hiinas Linanis, “Hiina bambuspealinnas”. Vanaisa oli bambuse käsitööline, kes veetis suurema osa oma elust oma tööriistakomplektiga linnast linna reisides, valmistades majapidamistarbeid, nagu näiteks toole, laudu, madratsilehti, riisivaate, korve ja aurulaudu. Isa astus vanaisa jälgedes ja suutis ehitada töökoja 1980. aastate alguses, kui Hiinas sündis primitiivne vaba turg. Töökojas toodeti sarnaseid majapidamistarbeid, kuid esmaseks tooteks olid bambusest kudumisvardad.

Nõudlus kudumisvarraste järele tekkis emalt. “Ta on suurepärane kuduja ja koob, et pikkadel ja külmadel talvedel oma pere soojas hoida. Ta kudus sageli lisaesemeid ja müüs neid naabritele ja sõpradele, et teenida oma seitsmeliikmelisele perele lisaraha. Ta oli varraste testija ja küsis sageli oma vajaduste rahuldamiseks spetsiaalseid vardaid. Ta on inspiratsiooniks ChiaoGoo kaubamärgile, mis tähendab “väga osav ja kaval daam”.”

1990. aastatel otsustas perekond laiendada tootesarja ja tehaste tootmisvõimsust, et valmistuda ülemere ekspordiks. 2005. aastal tegid neli venda verstapostilise otsuse lisada ettevõtte tootmisosa Hangzhou Westing Bridge LLC. Samal ajal asutas noorim poeg MI-s Troys ettevõtte Westing Bridge LLC, et turustada kudumis- ja heegeldamistööriistu väljaspool Hiinat.

Tänaseks on äri laienenud üheks hinnatumaks kudumisvarraste heegelnõelte tootjaks. ChiaoGoo tooteid jumaldavad ja naudivad nüüd ülemaailmsed kliendid, jaemüüjad ja turustajad üle kogu maailma.

Clover

Ettevõtte Clover filosoofia Credo – Head tooted, head töötajad, hea ettevõte.

Ettevõtte filosoofia – teha käsitöölised üle maailma õnnelikuks.

Nägemus – Saada maailma juhtivaks ettevõtteks inimeste elu rikastava käsitöötööstuse alal.

Tegevuskoodeks – Kliendi rahulolu poole püüdlemine. Suunitlus pakkuda ainulaadseid tooteid ja teenuseid, mis ületavad klientide ootusi, seades esikohale toodete ja teenuste ohutus ning kvaliteet.

Globaalse keskkonna säilitamine – Loome oma ettevõtte tegevuse igas etapis tooteid ja teenuseid, arvestame keskkonna, inimeste tervise ja ökosüsteemiga ning väärtustame planeeti.

Pühendumine õiglasele ja ausale ettevõtteeetikale – Kohelda teisi austuse ja kaastundega, seista nende kingades ning luua aus ja elujõuline töökoht.Luua töökoht, kus me kõik saame olla uhked selle üle, mida teeme ja kus me töötame. Luua keskkond, kus kõigil liikmetel on tugev tahe ja vaim. Võtta sõnade ja tegude eest alati vastutus siiralt ja heas usus, mitte ainult järgides seadusi ja määrusi, sotsiaalseid norme ja sisereegleid, vaid ka viia läbi ausat ja vaba konkurentsi ning ausat äritegevust. Austada inimeste põhiõigusi ja erinevaid väärtusi ning mitte diskrimineerida ega ahistada kedagi soo, vanuse, rassi, usutunnistuse, rahvuse või puude alusel.

Eucalan

Ettevõtte Eucalan nimi on tuletis, mis on kombinatsioon kahest silmapaistvast koostisosast algsest tootevalemist – eukalüptist ja lanoliinist. Eukalüptilõhnaline toode on endiselt saadaval koos magusalõhnalise lavendliga, mis nagu ka eukalüptil, on koid pärssiva omadusega, ja greibiga, millel on looduslikud desinfitseerivad omadused. Lõhnatundlikele inimestele on saadaval ka lõhnavaba valik ja uusim jasmiinilõhnaline “Wrapture”.

Lisaks ökoloogilisele väärtusele on Eucalani praktiline tähtsus selles, et seda saab kasutada nii eest kui ka pealtlaetavates pesumasinates, samuti käsitsi pesemiseks. Ainulaadse loputusvaba eelisega on Eucalan ideaalne reisikaaslane, muutes tundlike esemete pesemise kodust eemal asuvates majutusasutustes ja hotellides lihtsaks.

Filcolana

Filcolana toodab kvaliteetseid villaseid lõngu käsitsi kudumiseks, heegeldamiseks ja muuks. Tootmisprotsessis jälgitakse tooteid algusest lõpuni, mis tähendab, et ostetakse kokku parim vill ja kedratakse maailma parimates ketrusvabrikutes. Seejärel värvitakse lõng, keritakse keradeks, varustatakse lõngavöödega ja saadetakse lattu Kjellerupis, Taanis. Siis on tooted valmis minema jaemüüjatele lõngapoodidesse nii Taanis kui välismaal.

Filcolana on tegutsenud rohkem kui 40 aastat. Ettevõtte asutas 1972. aastal perekond Hald, kes juhtis seda aastani 1995. Seejärel võttis ettevõtte üle Olsenite perekond, kellele kuulub Silkeborg Uldspinderi tänaseni. 2009. aastal võttis Nanna Gudmand-Høyer ettevõtte üle ja juhib seda nüüd oma andekate töötajate ning leidlike vabakutseliste disainerite meeskonna abiga.

GABO WOOL

GABO WOOL on Poola kaubamärk, millel on aastatepikkune kogemus Skandinaavias. Nende peamine eesmärk on propageerida Poola käsitööd ja toetada loojaid. GABO WOOL lõngasid toodetakse Peruus ja Euroopa Liidus ning koosneb eranditult looduslikest kiududest. GABO WOOL lõngad ei sisalda nailonit ega muid naftapõhiseid kiude. Kõik  lõngad on FAIR TRADE sertifikaadiga, mis tagab, et kõiki tootmisahelas osalenuid tasustatakse korralikult tasemel, mis tagab neile ja nende peredele inimväärse elu. FAIR TRADE liikumise üks eesmärke on väiketootjate toetamise kaudu kaotada vaesus globaalses lõunas.

Garnstudio Drops Design

Drops kaubamärgi põhiline tugevus on suur tasuta eestikeelne mustrite kollektsioon(umbes 7004 tk). Loomulikult on nende valikus lai sortiment lõnga igale maitsele. Nende eesmärgiks on anda endast parim, et tuua Teieni kõike, mida kudumine ja heegeldamine võib pakkuda – inspiratsiooni, nõuandeid ning ka kvaliteetseid lõngu parima hinnaga!

Gütermann

Gütermann on seisnud esmaklassilise kvaliteedi eest üle 150 aasta. Tekstiilitööstuses tähendab see täiuslikke õmblusi ühtluse, siidise läike, sileda tekstuuri, rebenemiskindluse ja maksimaalse paindlikkuse abil. Selleks, et pakkuda klientidele jätkusuutlikku tuge, on vajalik olla paindlik tänapäeva turu nõuete ja praegustele moesuundadele lähenemise suhtes. Ettevõttes toodetakse õmblusniiditooteid tarbija-, tööstus- ja autotööstussektoritele, mis on spetsiaalselt välja töötatud vastavalt klientide vajadustele. Tekstiilispetsialistid on need hoolikalt välja töötanud, hoides stabiilset kvaliteeti. Saksamaal ja Sloveenias asuvates tehastes teevad kõrgelt spetsialiseerunud tekstiilitehnoloogid, insenerid, keemikud ja värvijad koostööd, et tagada kõikide detailide kooskõlastamine.

Hjertegarn

Hjertegarn on pereettevõte, mille asutas 1926. aastal Odenses Carl Bremer. Ettevõtte müüdi edasi 1992. aastal ning koliti samal aastal Jüütimaale, kus see asub siiani.
Hjertegarn on Taani suurim lõnga tarnija. Väljaspool Taanit müüakse Hjertegarni tooteid Norras, Rootsis, Soomes, Eestis, Gröönimaal, Islandil, Fääri saartel, Islandil ja Inglismaal. Hjertegarnil pole oma tehaseid, selle asemel teevad nad koostööd lojaalsete lõngatootjatega. Pooled on pärit Euroopast ja ülejäänud Aasiast. Nende filosoofia on: “Müü mõistlike hindadega, et kõik sellest osa saaksid”. Nad hindavad kõrgelt töökust, ausust, lojaalsust ja tulemusi. Peavad kinni oma lubadustest, et olla oma valdkonna parimad.

Hoooked

Ei raiskamisele! – 100% taaskasutatud tekstiil! Taaskasutame ja loome alates 2008. aastast.

Hoooked’i lugu ei räägi mitte ainult lõbusatest värvilistest lõngadest, vaid ka moetööstuse jäätmekäitlusest, kasutades neid uute lõngade jaoks. Hoooked’i filosoofia on üleliigsete moetekstiilide stiilne taaskasutus ja jätkusuutlik tööhõive Euroopas, vältides odava allhanke kasutamist või tootmise ümbersuunamist. “Hoooked idee sai alguse 2008. aastal, kui nägime omal käel Euroopa moetekstiilivabrikute toodetud kangajäätmete kogust. Me ei usu raiskamisse, seega võtsime oma missiooniks võtta need äravisatud tekstiilid ja anda neile uus elu. Idee oli lihtne: võtke need üleliigsed materjalid ja kasutage neid kavalalt. Nii sündis Hoooked!

Ístex

Ístex asutati Islandi villatööstuse jätkamiseks, mis sai alguse 1896. aastal Mosfellsbæris. Ístex ostab otse farmeritelt ja töötleb umbes 99% kogu Islandi villast. Islandi põllumeestele kuulub 80% ettevõttest.

Meie kohustus Lopiga on pakkuda kvaliteetseid Islandi villast tooteid klientidele, kes valivad loodusliku, jätkusuutliku ja keskkonnasõbraliku eluviisi. Meie villal on OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikaat.

Ístex toodab Islandi villast valmistatud kudumislõnga, näiteks Álafosslopi, Einband, Jöklalopi, Léttlopi ja Plötulopi.

Ístex annab välja Islandi disainiga mustriraamatuid, et täita nõudlust ainulaadsete, traditsiooniliste ja loominguliste mustrite järele. Ístex toodab ka Islandi villaseid tekke ja Islandi villaseid tekke.

Ístexi tooted on saadaval kogu maailmas.

KnitPro

KnitPro on pereettevõte, mis toodab kõrgekvaliteetseid käsitöövahendeid ja -tarvikuid.
“Meie ettevõte annab tööd ja toetab üle 1700 töötaja. Asume Jaipuris ja Indias, sealsetes keskkonnasõbralikes tehastes ja ülikoolilinnakus.
Meie lugupidamine ja pühendumine oma töötajatele ja nende heaolule võrdub uhkusega meie toodete kvaliteedi üle.
Mõistame, et korralik haridus on tee heale tulevikule. On palju noormehi ja neide kogukondadest väljaspool New Delhit, kes omavad põhikooliharidust, kuid on keskkooli ealised. Nii lõime lastele ja noortele täiskasvanutele erarahastatud kooli. Meie noortele tüdrukutele ja naistele antakse võrdne haridus, et tagada neile hea tulevik.”

Kremke Soul Wool

Asutaja Britta Kremke on kudunud teismeliseeast saati pea iga päev, kuid ta tüdines peagi “tavapärastest”lõngadest. Lõngad, mida ta ette kujutas, olid “hingega” lõngad. Erilised lõngad, millel oli lugu rääkida. Peaaegu kümme aastat tagasi hakkas ta otsima tootjaid, kes suudavad pakkuda konkurentsivõimeliste hindadega huvitavaid, samas klassikalisi lõngu. Täna sisaldab Kremke Soul Wool valik väga erinevaid lõngu, alates orgaanilisest käsitsi kedratud, käsitsi värvitud puuvillast Peruust kuni taaskasutatud kašmiirini Itaaliast, kusjuures sortiment laieneb pidevalt.

Lantern Moon

Lantern Moon asutati 2001. aastal eesmärgiga pakkuda käsitöökogukonnale kauneid ja funktsionaalseid tooteid. Kaasaegne disain ja kohalike käsitööliste teadmised andsid kudumis- ja heegeldamise turule ainulaadsed tööriistad, mille populaarsus kasvas kiiresti.
Ettevõte areneb pidevalt ning loob uusi tooteid, mis abistavad nii massitööstust kui ka käsitööga tegelevaid inimesi. Knitter’s Pride ja Lantern Moon on pühendunud käsitöölistest kunstnike vajadustele vastavate kunstitehnikate ja nende toodete järjepidevale säilitamisele.
Lantern Moon jätkab silmaringi laiendamist andekate käsitööliste jaoks, kellega koos töötamine julgustab uute ja kaunite käsitööesemete tootmist. Nii saavutatakse kaks tulemust, erilised ja kasulikud esemed ning kohaliku kultuuri kajastamine ja toetamine läbi tootmise.
Tunneme jätkuvalt aukartust andekate kunstnike ees, kellega koos töötame ning soovime neid tunnustada. Nende oskused ja teadmised kohalike tehnikate ja stiilide kohta annavad meile rikkalikuma ja avarama ülevaate maailmast. Meil on au nendega koostööd teha, et toota üheskoos tekstiili- ja käsitöökogukonnale mitmekülgset kaunite tööriistade ja toodete kollektsiooni.
Oleme uhked, et saame aidata oskustöölisi. Täname, et võtsite meie tooteid entusiastlikult vastu ja olete osa Lantern Moon kogukonnast.

Laxtons

Laxtonsi näol on tegemist üle 100-aasta vanuse inglise ketrusvabrikuga, mis läbi aja pidevalt arenedes on täna tipptasemel seadmetega, pakkudes kaasaegseid tootmislahendusi ning tuntud ajaloolist inglise villase ja mohääri kvaliteeti. Loomulikult on neile tähtis loomade heaolu ja vastutustundlik kohtlemine, omades ka vastavaid sertifikaate.

Manos del Uruguay

Manos del Uruguay kaubamärgi projekt on loodud maal elavate naiste rahaliseks toetamiseks, andes neile võimalus perekonna elatamiseks ilma selleks Montevideo slummidese kolimise vajaduseta. Manos del Uruguay tarnib nendele naistele tooraine otse koju. Värvimine toimub ainult tellimuse esitamisel. Nii püsib finantsrisk ettevõtte jaoks juhitavana ja naiste sissetulek on kindlustatud. Naiste jaoks ei ole oluline mitte ainult kohapeal raha teenimine, vaid ka töökaaslaste näol tugigrupi loomine ning seeläbi enesekindluse kasvatamine.

Mirasol

Peruu tekstiilikunsti kultuuripärand on üks rikkamaid maailmas. Ilma Peruu mägismaa karjakasvatajateta poleks meil kauneid luksuslikke lõngu. Ostes kasvõi ühe toki Mirasol´i lõnga toetate nende karjakasvatajate laste haridusteed ja selle traditsioonilise elulaadi jätkumist Munani alal Punos.

Noro

Jaapani disaineri Eisaku Noro lõngad on kuulsad oma hoolikalt valitud ja kõrge kvaliteediga toorainest kedratud lõngade poolest. Sama tähtsal kohal kui tooraine, on lõngade värvid. Kirevates maitsekalt valitud värvitoonides lõngad on inspireerinud kudujaid kogu maailmas. Kunstniku põhimõte on teha tootmisprotsessis maksimaalselt töid käsitsi ja kasutada masinaid ning kemikaale nii vähe kui võimalik.

Oteks

Oteksi tooted valmivad ilusate Eesti järvede, metsade ja kuplite vahel – Otepääl! Oteksi tooteid valmistatakse puuvillasest lõngast (80% puuvill), et tagada parim kasutuskogemus meie klientidele. Oteksi tooteid on võimalik pesta nii käsitsi kui ka pesumasinas temperatuurini 30°C. Samuti ei anna tooted värvi!

Prym

Prym Groupi peamised pädevusvaldkonnad on loomingulised hobi-ja käsitöötooted ning ülimoodsad kinnitussüsteemid ja -tarvikud. Kaasaegne töötlemistehnoloogia seab funktsionaalsuse ja tootmistäpsuse osas uued standardid, samas range kontroll tagab materjali, kuju ja värvi osas pidevalt kõrge kvaliteedi. Kõik Prymi tooted paistavad silma oma vastupidavuse ja väga funktsionaalse disaini poolest. Prym Group´i töö põhineb võimel tuvastada klientide vajadused ja ootused ette, neid mõista ja pakkuda nende toodete abil täielikku rahulolu. Prym Group arendab, toodab ja turustab tooteid ja lahendusi väga erinevatele kliendigruppidele ning tööstusharudele. Nende hulka kuuluvad lisaks rõiva- ja tekstiilitööstusele (Prym Fashion), pesu- ja aluspesutööstusele (Prym Intimates) lisaks ka kaubamajadele, veebipoodidele ning hulgi- ja jaemüüjatele õmblus-, käsitöö- ja kodukaunistustooted (Prym Consumer). Samuti muud sektorid, alates auto- ja elektroonikaseadmetest kuni kodumasinate ja telekommunikatsioonini (INOVAN).

REGIA

Schachenmayr REGIA on maailma juhtiv sokivilla kaubamärk, mis on pakkunud kvaliteetseid teadmisi sokkide värvi- ja lõngauuenduste alal alates 1949. aastast.
Lõngadel on isegi 10 -aastane kvaliteeditagatis. Pidevalt on saadaval uued kollektsioonid ja disainiideed.

Rosarios 4

Rosários 4 on Portugali ettevõte, mis on spetsialiseerunud lõngade tootmisele ja värvimisele. Kaasaegse ja uuendusliku mõtteviisiga ettevõttena toovad nad turule igal hooajal uusi trendikaid kollektsioone. Rosarios 4 pöörab suurt tähelepanu naturaalsest kiust lõngade kollektsiooni laiendamisele, näiteks lõngad, mille koostisesse kuuluvad näiteks vill, puuvill, linane, siid, maisikiud, bambus, piimavalk, suhkruroog ja kork – taimne aine, mille tootmises on just Portugal juhtival kohal. Ettevõttel on ka spetsiaalne „ Ecofriendly Collection“ mille tootmisel pööratakse ka suurt tähelepanu tootmisprotsesside loodusesõbralikkusele.

Rowan

Rowan on Inglise kaubamärk, mis on keskendunud kõrge kvaliteedi ja suure värvivalikuga lõngade tootmisele, kaasates sellesse protsessi tekstiili disainerite eliiti. Tänaseks on Rowan üks juhtivaid kvaliteetseid lõngatootjad kogu maailmas.

Sandnes Garn

Sandnes Garn on Norra päritolu kaubamärk, mis on tänaseks Põhja-Euroopa suurim käsitsi kudumislõnga tootja, omades üht maailma kaasaegsemat ketrusvabrikut, mis pesitseb ühes vanimas siiani töötavas tehases. Tootja panustab suurel määral käsitööliste kudumisrõõmule, mistõttu väljub tehasest aastas keskmiselt miljon lõngakera. Eesmärgiks on kõikide valmistajate võrdne osalus, sealhulgas loomade ja inimeste parimad võimalikud tingimused. Vill on materjal, mida on lihtne armastada. Selle funktsionaalsuse ja ilu kohta annab tunnistust fakt, et villa on rõivastes kasutatud tuhandeid aastaid ning see on mänginud keskset rolli iidsetes tsivilisatsioonides. Sandes Garn pöörab tähelepanu ka sellele, et tagada kliendile vajalik info tootmisprotsessi kohta. Pingutatakse, et tootmine ei kahjustaks loomi, keskkonda ega töötajaid. Soovitakse olla selline ettevõte, mida juhitakse eetiliselt ja jätkusuutlikult.

Schachenmayr

Alates 1822. aastast on Schachenmayr olnud sünonüümiks kõrge kvaliteediga lõngadele ning inspiratsiooniks mitmete põlvkondade loovusele. Tänu pikaajalisele kogemusele suudavad nad pakkuda aegumatuid tooteid igale maitsele ja vanuseastmele. Loomulikult on tähtis tootmise loodussõbralikkus ja ökoloogiline jalajälg.

SESIA

SESIA on Itaalia tekstiiliettevõte, mis toodab lõnga, kasutades turu parimaid looduslikke kiude, pöörates samaaegselt suurt tähelepanu jätkusuutlikkusele  jälgitava tootmistsükliga ringmajandusele.

Tegemist on  ZERO EMISSION sertifikaadiga ettevõttega, mis asub Fara Novareses (Itaalia põhjaosa/Piemonte).
Kõik lõngad on kvaliteetsed ja uuritud koostisega ning kõik tootmisprotsessid on kohalikud ehk “made in ITALY”.
Enamik lõngadest on BIO, GOTS sertifikaadiga, lisaks on tooted Mulesing Free ja Cruelty Free.

Simy´s Studio

Simy´s Studio on käsitööle ja erinevatele tehnikatele pühendunud seltskond, kes jagab oma teadmisi ja oskusi kõigi huvilistega kes stuudiot külastavad. Neile meeldib uurida meisterdamistehnikaid, kirjutada oma päevikut ja luua kvaliteetseid tooteid. Nad on rohkem kui lihtsalt bränd: nad on rühm tõelisi käsitöötegijaid, kes on kirglikud… et levitada rõõmu, mis ümbritseb värvika ja loomingulise elu otsimist.

Sirdar

Briti disain, asjatundlikkus ja meisterlikkus, mida on usaldanud mitmeid põlvkondi käsitsi kudujaid alates 1880.aastast Lääne -Yorkshire´is.
Sirdar loob suurepärastes värvides inspireerivaid lõngu ning kujundab käsitsi kootud ja heegeldatud mustreid, mida on mõnus kasutada ja stiilne kanda. Disain on nende tegevuse keskmes. Külastades maailma juhtivaid lõnga- ja tekstiilinäitusi, et leida uusi inspireerivaid suundumusi värvi, lõnga ja disaini osas, tõlgitakse nähtu \”Sirdari keelde\”, mis sobiks ideaalselt tänapäeva käsitsi kudujatele. Lisaks suurtel moesuundadel silma peal hoidmisel on neil ajatu kvaliteedi ja atraktiivsusega lõngad. Tegemist on Ühendkuningriigi lemmiku käsitsi kudumislõngaga beebidele ning selle kvaliteeti, pehmust ja lihtsaid hooldusomadusi on kudujate põlvkonnad alati jumaldanud.
Sirdari tootevalikut müüakse ulatusliku sõltumatute jaemüüjate võrgustiku, kudumis- ja käsitööpoodide ning kaubamajade kaudu Ühendkuningriigis ja üle 30 riigi rahvusvahelisel turul.
Kõik liikmed Sirdaris on 100% pühendunud käsitsi kudumisele ja heegeldamisele, tõestuseks, et entusiasm ja loovus on nakkavad.

Sublime

Sublime on tuntud oma kõrge kvaliteedi ja kauni värvikaardi poolest. Nad toodavad ideaalset klassikalist kui ka moodsat lõnga beebidele. Tootevaliku hulgas on alates villast, mohäärist, alpakast, siidist ja puuvillast lõpetades soja ning bambuse sisaldusega lõngu.

Urth

Urth kaubamärgil on suurepärase kvaliteediga käsitsi värvitud naturaalsed meriino villased ja puuvillased lõngad. Harvest kollektsioon on taimsete või looduslikku päritolu värvidega käsitsi värvitud lõngad, mille iga tooni nimetus on vihjeks taimele, millest värv on saadud. Inspiratsiooniks on looduse täiuslik ebatäius ja selle harmooniline ainulaadsus. Kõik Urth kollektsioonid on hoolikalt koostatud andekate naiste käe all Mersini ja Istanbuli stuudiotes. Urth kaubamärgil on oma kindel missioon. Iga ostetud tokk istutab ühe puu. Ise looduselt saades on selline mudel suurepärane viis loodusele tagasi anda.

Zealana

Possumilõngade tootmine sai alguse praktilistel kaalutlustel. Pintselsaba possumid on Uus-Meremaal tülikateks loomakesteks nii elanikele kui looduskeskkonnale. Seda tänu possumite liiga suurele populatsioonile. Zealana lõngu kasutades saame aidata Uus-Meremaa ökosüsteemi stabiilsemaks muuta.

Kaubamärgid

Logi sisse

Unustasid parooli?